Hakkımızda

Vmax Performance Almanya'da 2000 yılında 4000m2 üzerine kurulmuş ve halen faaliyet gösteren sektöründe ileri gelen bir tuning firmasıdır. Firmamız ise 2007 tarihinden itibaren Vmax Performance Turkiye olarak distribütörlüğünü üstlenmiştir.Merkez lokasyonu Almanya'da bulunan firmamız,Türkiye ağına Ankara'da bulunan "VM Otomotiv Yazılım Ticaret" adı altında yenilenen dizaynı ile siz müşterilerine hizmet vermektedir.

Chip Tuning - Remap, performans parçaları temini, araç veri kayıtları, dizel partikül filtresi iptali, adblue iptali, hız limitörü iptali, dsg şanzıman yazılımları, katalitik konvertörü iptali ve araç beyin tamirati gerçekleştirmektedir.
Chip Tuning - Remap dosyalarında bulunan veriler Alman mühendisler tarafından hazırlanıp, ölçümleri Superflow 880 4X4 dinamometrede test edilmiş yazılımlardır.

Merkezimizde sektörün en güncel cihazları Kess, Ktag, Vagcom, Opcom, Innovate, Byteshooter ile veri kaydı, chip tuning ve arıza tespit işlemleri yapılmaktadır.
Vmax Performance markasının profesyonel ve güvenilir deneyimlerini bugüne kadar birçok marka binek ve ticari araçlara sağlamış bulunmaktayız.